zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia Łódź

Apartament na wynajem Łódź

Luksusowy apartament do wynajmu w Łodzi (łódzkie. Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku południe – wschód – zachód. Nowi najemcy mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2010 roku o pięciu kondygnacjach. Luksusowy apartament do wynajęcia gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi funkcjonalny rozkład trzech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, drugim piętrze. Ekskluzywny apartament do wynajmu zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 2,8 tys. złotych miesięcznie a także ogromną powierzchnię 70 mkw.

Luksusowy apartament do wynajęcia zlokalizowany jest w otoczeniu bogatej infrastruktury:
– wykwintne restauracje
– słynne puby
– park
– tereny zielone.
Osoby posiadające samochód docenią naziemne miejsce postojowe (dodatkowo płatne 150 zł/m-c).

Ekskluzywny apartament na wynajem składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: przedpokój + łazienka + aneks kuchenny + 2 sypialnie + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament na wynajem poszczycić się może imponującym widokiem na staw. Duże wrażenie robi także charakterystyczna, loftowa architektura, gdzie historia styka się ze współczesnością.

Luksusowy apartament do wynajmu typu loft znajduje się na terenie zabytkowej przędzalni, w najbardziej znanej i prestiżowej łódzkiej inwestycji mieszkaniowej. Serdecznie zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu proszę o kontakt mailowy: lodz2@wgn.pl.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30- letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-251)

Kontakt:
e-mail: lodz2@wgn.pl