przestronne wnętrze lulsusowego apartamentu do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Apartament na wynajem Piotrków Trybunalski

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 110 m2 z podziałem na cztery pokoje w dwukondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 3 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 1999 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na pierwszym piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południowy wschód.

Ekskluzywny apartament do wynajmu obejmujący całe piętro luksusowej rezydencji (niezależne wejście). Wnętrze luksusowego apartamentu na wynajem tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: korytarz + kuchnia + pokój dzienny + balkon + łazienka z wc + 4 pokoje. Warto podkreślić, że w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia całkowicie wyposażona i zaaranżowana jest kuchnia, natomiast pokoje są nieumeblowane. Właściciele dopuszczają możliwość korzystania z ładnej działki i wiaty na samochód (warunki do ustalenia). Długa listę zalet tego luksusowego apartamentu do wynajmu zamyka doskonała lokalizacja we wschodniej części miasta, w bezpiecznej i cichej okolicy.

W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 tys. zł. Luksusowy apartament do wynajmu na co najmniej rok. Biuro pobiera wynagrodzenie za obsługę. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-4919)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl