nowoczesne, minimalistyczne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Apartament na wynajem Piotrków Trybunalski

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowy apartament na wynajem adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia jest także jego znakomita cena 2 200 złotych miesięcznie, 2 pokoje, powierzchnia 52 mkw. a także położenie na I piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku oddanym do użytkowania w 2020 roku. Ekspozycja okien na zachód.

Luksusowy apartament do wynajęcia wyróżnia się malowniczą lokalizacją w sąsiedztwie parku. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu:
– przedpokój
– łazienka z wc
– pokój dzienny
– kuchnia
– sypialnia
– garderoba
– balkon.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia luksusowym apartamencie na wynajem zostaną umeblowane i wyposażone w podwyższonym standardzie. Warto zaznaczyć, że do oferowanego do wynajęcia ekskluzywnego apartamentu przynależy pomieszczenie piwniczne. Osoby posiadające samochód na pewno docenią ogólnodostępne miejsce postojowe.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 000 zł. Biuro pobiera wynagrodzenie za obsługę. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne na www.wgnpiotrkow.pl. Zapraszamy! Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie Sprawdzisz ofertę ponad 20 banków.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5334)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl