słoneczny salon w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Poznań

Apartament na wynajem Poznań

Ekskluzywny apartament na wynajem w Poznaniu (wielkopolskie). Przyszli najemcy mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament do wynajęcia olśniewa atrakcyjną ceną a także funkcjonalnym rozkładem dwóch pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej wymagającym klientom, którzy chcieliby zamieszkać na parterze, najlepiej w budynku czterokondygnacyjnym. Luksusowy apartament do wynajmu gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 1,5 tys. złotych miesięcznie. Wygodny metraż 50,5 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien na południowy zachód a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Budynek pochodzi z 2008 roku.

Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się już od pierwszego spojrzenia swoim komfortowym, prestiżowym i eleganckim wnętrzem, a także przepiękną loggią. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie na wynajem:
– kuchnia
– loggia
– łazienka
– pokój dzienny
– pokój
– korytarz.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia dedykowany parom oraz małżeństwom. Luksusowy apartament do wynajmu niemal całkowicie umeblowany i wyposażony (brak pralki). Nobilitująca lokalizacja na terenie prestiżowego, zamkniętego osiedla nieopodal kompleksu rezerwatu przyrody Żurawiniec i nadwarciańskich terenów zielonych z dostępem do Wartostrady. Wokół bogata infrastruktura handlowo-usługowa:
– sklepy
– markety
– oddziały banków
– przedszkola
– szkoły
– wyższe uczelnie.

W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Luksusowy apartament na wynajmem na zasadzie najmu okazjonalnego na co najmniej 1 rok. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-238)

Kontakt:
e-mail: e.szelag@wgn.pl