wytworne wnętrze salonu w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Słupsk

Apartament na wynajem Słupsk

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Słupsku (pomorskie). Luksusowy apartament na wynajem adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia jest także jego znakomita cena 5 500 złotych miesięcznie, 3 pokoje, powierzchnia 77 mkw. a także położenie na parterze. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się w 3-kondygnacyjnym budynku oddanym do użytkowania w 2020 roku.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia z przepięknym ogrodem, miejscem parkingowym oraz niezwykle poręczną komórką lokatorską. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu zaprojektowane w stylu wschodnim: wiatrołap + hol + pokój dzienny + aneks kuchenny + taras + 2 sypialnie + łazienka + garderoba. Wszystkie pokoje i pomieszczenia są nowoczesne, komfortowe i designersko wykończone z dbałością o wszelkie detale. Ekskluzywny apartament na wynajem poszczycić się może również korzystną lokalizacją na nowym, luksusowym osiedlu nieopodal centrum miasta, wśród bogatej infrastruktury: restauracji, kawiarni, szkół, przedszkoli, supermarketów, gabinetów lekarskich, aquaparku itp..

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 7 000 zł. Ekskluzywny apartament do wynajęcia na minimum rok. Warto na koniec pokreślić, że oferowany na sprzedaż luksusowy apartament spełnia wszystkie wymogi ekskluzywnego hotelu dostosowanego do dłuższego pobytu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-15645)

Kontakt:
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl