ciekawe i kameralne wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia Słupsk

Apartament na wynajem Słupsk

Luksusowy apartament do wynajęcia w Słupsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu położony jest w budynku z 2020 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 5 500 zł/m-c. Wszystko to sprawia, że ekskluzywny apartament do wynajęcia nadaje się od zamieszkania bez potrzeby dodatkowych inwestycji remontowych. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może imponującą powierzchnią 78 m2 i korzystną wystawą okien, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla wymagającego najemcy, który ceni najwyższy standard życia. Budynek z rynku wtórnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na parterze w 3-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia w pełni rozkładowe o 3 pokojach.

Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca już od pierwszej prezentacji swoją industrialną architekturą i przepięknym ogrodem. Osoby zmotoryzowane ucieszy na pewno miejsce parkingowe. Dużym udogodnieniem jest komórka lokatorska. Luksusowy apartament do wynajęcia mieści się nieopodal centrum miasta. Ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany osobom szukającym luksusu, prestiżu, nowoczesności oraz komfortowych wnętrz. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 7 tys. zł. Ekskluzywny apartament do wynajęcia na co najmniej rok.

Luksusowy apartament do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: przedsionek + hall + salon + kuchnia + taras + 2 sypialnie + łazienka + komórka lokatorska. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-16986)

Kontakt:
e-mail: k.kubicz@wgn.pl