słoneczne wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu Szczecin

Apartament na wynajem Szczecin

Luksusowy apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Przyszli najemcy mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Ekskluzywny apartament na wynajem wyróżnia się atrakcyjną ceną oraz funkcjonalnym rozkładem 2 pokoi. Między innymi dzięki temu luksusowy apartament do wynajęcia dedykowany jest najbardziej wymagającym klientom, którzy chcieliby zamieszkać na I piętrze, najlepiej w budynku 7-kondygnacyjnym. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zapewnia wysoki poziom życia. Cena – 1 800 złotych miesięcznie. Funkcjonalny przy tej liczbie pokoi metraż 36 m2, korzystna ekspozycja okien oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego luksusowego apartamentu do wynajmu. Budynek pochodzi z 2020 roku.

Ekskluzywny apartament do wynajmu o niecodziennie spotykanym, komfortowym wnętrzu, niebywałej elegancji oraz prestiżu. Luksusowy apartament na wynajem kompletnie umeblowany oraz wyposażony:
– salon
– aneks kuchenny
– balkon
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój.

Mocnym atutem jest także elitarna lokalizacja na terenie strzeżonego osiedla. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Ekskluzywny apartament na wynajem na warunkach najmu okazjonalnego. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11386)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl