minimalistyczny styl skandynawski w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Szczecin

Apartament na wynajem Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem dedykowany najbardziej wymagającym klientom, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Duża zaletą ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia jest także jego znakomita cena 1 900 złotych miesięcznie, 2 pokoje, powierzchnia 45 mkw. oraz położenie na III piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się w 12-kondygnacyjnym wieżowcu. Ekspozycja okien na południowy zachód.

Luksusowy apartament do wynajęcia poszczycić się może prestiżową lokalizacją nieopodal Hanza Tower, Galaxy i Radissona. Ro prawdziwie top-lokalizacja! Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu całkowicie wyposażone:
– duży pokój
– sypialnia
– łazienka z wc
– kuchnia
– przedpokój
– widokowy balkon.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na wynajem są przestronne i słoneczne.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11530)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl