przestronne, z dużym potencjałem aranżacyjnym wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia Szczecin

Apartament na wynajem Szczecin

Luksusowy apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi najemcy mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2013 roku o czterech kondygnacjach. Luksusowy apartament do wynajęcia gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład czterech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, trzecim piętrze. Ekskluzywny apartament do wynajmu zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 4,5 tys. złotych miesięcznie oraz ogromną powierzchnię 121 mkw.

Luksusowy apartament na wynajem imponuje zapierającymi dech w piersiach widokami na Bulwary i rzekę Odrę. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu jest umeblowane: wc + łazienka + 3 sypialnie + kuchnia + jadalnia + pokój dzienny + antresola. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zaprojektowany na dwóch poziomach. Długą listę zalet zamyka elitarna lokalizacją na Starym Mieście. W pobliżu mieszczą się sklepy + centra handlowe + restauracje. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11592)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl