prestiżowy salon w luksusowym apartamencie do wynajmu Szczecin

Apartament na wynajem Szczecin

Luksusowy apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi najemcy mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2018 roku o czterech kondygnacjach. Luksusowy apartament do wynajęcia gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład dwóch pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, drugim piętrze. Ekskluzywny apartament do wynajmu zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 2,7 tys. złotych miesięcznie a także wygodną powierzchnię 46 mkw.

Ekskluzywny apartament do wynajmu gwarantujący przyszłym właścicielom wysoki poziom bezpieczeństwa, komfortu i prestiżu (obecność consierge’a). Warto zaznaczyć, że przyszli najemcy tego luksusowego apartamentu będą mogli w cenie 300 zł miesięcznie wynająć miejsce postojowe. Wnętrze luksusowego apartamentu na wynajem zostały zaprojektowane przez projektanta: przedpokój + łazienka z wc + sypialnia + aneks kuchenny + salon.

Ekskluzywny apartament do wynajmu znajduje się nieopodal Wałów Chrobrego i centrów handlowych. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11789)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl