odważne kolory przestronnego wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia Szczecin

Apartament na wynajem Szczecin

Luksusowy apartament do wynajęcia w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu położony jest w budynku z 2011 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 2 499 zł/m-c. Wszystko to sprawia, że ekskluzywny apartament do wynajęcia nadaje się od zamieszkania bez potrzeby dodatkowych inwestycji remontowych. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może imponującą powierzchnią 84 m2, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla wymagającego najemcy, który ceni najwyższy standard życia. Budynek z rynku wtórnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na II piętrze w 5-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia w pełni rozkładowe o 3 pokojach.

Ekskluzywny apartament do wynajmu imponuje swoim komfortowym i nowocześnie zaprojektowanym wnętrzem z ładnym balkonem. Duża zaletą oferowanego ma wynajem luksusowego apartamentu jest także jego znakomita lokalizacja, na Starym Mieście, w pobliżu słynnej galerii handlowej. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu:
– salon
– kuchnia
– przedpokój
– 2 sypialnie
– balkon
– łazienka
– sala fitness.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym na wynajem ekskluzywnym apartamencie są umeblowane i wyposażone.

Luksusowy apartament do wynajęcia perfekcyjnie nadaje się dla ludzi aktywnych, ceniących przestrzeń i lubiących nowoczesne aranżacje z wyrazistą kolorystyką wnętrz. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12639)

Kontakt:
e-mail: dubiago@wgn.pl