zaprojektowane w imponującym stylu wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia Szczecin

Apartament na wynajem Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia jest także jego znakomita cena 1 800 złotych miesięcznie, 2 pokoje, powierzchnia 39 mkw. a także położenie na V piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się w 8-kondygnacyjnym budynku oddanym do użytkowania w 2020 roku. Rynek pierwotny.

Luksusowy apartament do wynajęcia nowy, dotychczas nie zamieszkały, wraz z miejscem postojowym. Ekskluzywny apartament do wynajmu bez barier architektonicznych, kompletnie umeblowany. Wszystko jeszcze na gwarancji. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu:
– pokój dzienny
– balkon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka z wc
– korytarz.

Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca ponadto swoją znakomitą lokalizacją w pobliżu sklepów, punktów usługowych, wyższej uczelni, biblioteki, szpitala etc. Cena luksusowego apartamentu do wynajęcia obejmuje opłatę za miejsce postojowe (250 zł/m-c). W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11796)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl