widok z salonu na aneks kuchenny w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu Szczecin

Apartament na wynajem Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia jest także jego znakomita cena 2 200 złotych miesięcznie, 2 pokoje, powierzchnia 56 mkw. a także położenie na III piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku oddanym do użytkowania w 1998 roku.

Luksusowy apartament do wynajęcia zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją prestiżową lokalizacją nieopodal Bramy Portowej, Wałów Chrobrego, Uniwersytetu Medycznego i Zamku Książąt Pomorskich.  Ekskluzywny apartament do wynajmu zapewnia nowym mieszkańcom naprawdę wysoki poziom życia. Dba o to m.in. całodobowa ochrona, 24h monitoring, wejście na chip itp. Luksusowy apartament na wynajem kompletnie umeblowany. Mocnym atutem oferowanego do wynajęcia ekskluzywnego apartamentu jest także jego przepiękny balkon z widokiem na zielony park, z dala od głównej ulicy. Cisza i spokój, tak rzadko spotykane w centrum miasta. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11850)

Kontakt:
e-mail: h.sunko@wgn.pl