przestronne wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia Szczecin

Apartament na wynajem Szczecin

Luksusowy apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku południowym. Nowi najemcy mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2008 roku o 4 kondygnacjach. Luksusowy apartament do wynajęcia gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład 3 pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, I piętrze. Ekskluzywny apartament do wynajmu zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 2 900 złotych miesięcznie a także ogromną powierzchnię 73 mkw.

Luksusowy apartament do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– pokój dzienny
– kuchnia
– 2 sypialnie
– 2 łazienki z wc
– loggia.

Ekskluzywny apartament do wynajmu poszczycić się może ponadto wytwornym wnętrzem, całkowitym umeblowaniem oraz prestiżową lokalizacją na terenie poszukiwanego na rynku osiedla. Atrakcyjna okolica – blisko wyższe uczelnie. Sklepy, parafia, dyskonty znanych sieci, szpital, apteka, poczta, biblioteka, gabinety lekarskie, kancelaria adwokacka etc. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości. Zapraszam serdecznie na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11851)

Kontakt:
e-mail: h.sunko@wgn.pl