zaprojektowane w nowoczesnym stylu wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia Szczecin

Apartament na wynajem Szczecin

Ekskluzywny apartament na wynajem w Szczecinie (zachodniopomorskie). Przyszli najemcy mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament do wynajęcia olśniewa atrakcyjną ceną,a także funkcjonalnym rozkładem czterech pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej wymagającym klientom, którzy chcieliby zamieszkać na trzecim piętrze, najlepiej w budynku czterokondygnacyjnym. Luksusowy apartament do wynajmu gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 3 399 złotych miesięcznie. Ogromny metraż 120 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien, a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Budynek pochodzi z 2008 roku.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoim gustownie zadbanym wnętrzem, kompletnie umeblowanym oraz zaaranżowanym w nowoczesnym designie. Luksusowy apartament do wynajmu położony jest w nowej zabudowie Starego Miasta (centrum, ale cisza i spokój). Wnętrze ekskluzywnego apartamentu na wynajem tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA 1: sypialnia + pralnia + korytarz + pokój dzienny + łazienka + wc + garderoba
KONDYGNACJA 2: korytarz + 2 sypialnie.

Bardzo polecam i zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11500)

Kontakt:
e-mail: dubiago@wgn.pl