imponujące rozmachem wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu Szczecin

Apartament na wynajem Szczecin

Luksusowy apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi najemcy mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2008 roku o dwóch kondygnacjach. Luksusowy apartament do wynajęcia gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład trzech pokoi i pomieszczeń na wygodnym parterze. Ekskluzywny apartament do wynajmu zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 2,6 tys. złotych miesięcznie a także komfortową powierzchnię 69 mkw.

Luksusowy apartament do wynajmu ekonomiczny w eksploatacji. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia są komfortowo zaaranżowane, z pełnym wyposażeniem widocznym na zdjęciach. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: pomieszczenie gospodarcze + przedpokój + łazienka z wc + pokój dziecięcy + sypialnia + kuchnia + salon. Z tarasu roztacza się piękny widok na jezioro.

Ekskluzywny apartament do wynajmu mieści się w prestiżowej lokalizacji, na terenie zamkniętego osiedla z przepięknym ogrodem i dwoma miejscami postojowymi (dodatkowo płatne). Na wyciągnięcie ręki markety + sieć punktów usługowo-handlowych + przedszkole + szkoła.

Serdecznie zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11869)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl