słoneczny pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu Szczecin

Apartament na wynajem Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia jest także jego znakomita cena 2 300 złotych miesięcznie, 2 pokoje, powierzchnia 50 mkw. a także położenie na parterze. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się w 2-kondygnacyjnym budynku oddanym do użytkowania w 1930 roku. Ekspozycja okien na południowy wschód.

Luksusowy apartament do wynajęcia wraz z przepięknym ogrodem (ok. 100 mkw.). znajdujący się w cichej i spokojnej okolicy. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon
– kuchnia
– sypialnia
– przedpokój
– łazienka z wc.

Luksusowy apartament do wynajmu dotychczas nie zamieszkały, kompletnie nowy i odremontowany. Wszystkie meble i sprzęty nowe. Świetne połączenie do centrum miasta. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11883)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl