przestronny i elegancki salon w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Szczecin

Apartament na wynajem Szczecin

Luksusowy apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku południowym. Nowi najemcy mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek o 4 kondygnacjach. Luksusowy apartament do wynajęcia gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład 4 pokoi i pomieszczeń na wygodnym parterze. Ekskluzywny apartament do wynajmu zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 3 200 złotych miesięcznie a także ogromną powierzchnię 100 mkw.

Luksusowy apartament na wynajem olśniewa już od pierwszego spojrzenia swoim słonecznym wnętrzem, komfortem, elegancją oraz prestiżem. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wraz z dużym ogrodem i garażem. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu tworzą:
– 3 sypialnie
– pokój dzienny
– aneks kuchenny
– jadalnia
– spiżarnia
– garderoba
– 2 łazienki
Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia kompletnie umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD.

Luksusowy apartament do wynajmu znajduje się w zacisznej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. Osoby zmotoryzowane docenią przynależne miejsce parkingowe w podziemnym garażu (dodatkowo płatne). Dużym udogodnieniem dla wszystkich jest praktyczna komórka lokatorska. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 5 000 zł. Zapraszam serdecznie na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11904)

Kontakt:
e-mail: p.galazka@wgn.pl