słoneczny pokój gościnny w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Szczecin

Apartament na wynajem Szczecin

Luksusowy apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi najemcy mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek o 5 kondygnacjach. Luksusowy apartament do wynajęcia gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład 2 pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, IV piętrze. Ekskluzywny apartament do wynajmu zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 2 499 złotych miesięcznie a także ogromną powierzchnię 80 mkw.

Ekskluzywny apartament do wynajmu zapewnia przyszłym najemcom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu, o co dba m.in. rozprowadzona klimatyzacja. Luksusowy apartament na wynajem zaaranżowany na 2 poziomach z przepięknym tarasem:
POZIOM I:
– pokój dzienny
– jadalnia
– taras
– kuchnia
– łazienka z wc
– przedpokój
POZIOM II:
– sypialnia
– łazienka.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia poszczycić się może prestiżową lokalizacją na Starym Mieście. W pobliżu znana galeria handlowa, rektorat wyższej uczelni, sklepy, punkty usługowe etc. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2-miesięcznej kwoty najmu. Bardzo polecam i zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12064)

Kontakt:
e-mail: dubiago@wgn.pl