stylowy pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Szczecin (okolice)

Apartament na wynajem Szczecin (okolice)

Luksusowy apartament do wynajmu w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku południowym. Nowi najemcy mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek o czterech kondygnacjach. Luksusowy apartament do wynajęcia gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład trzech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, pierwszym piętrze. Ekskluzywny apartament do wynajmu zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 2,7 tys. złotych miesięcznie a także ogromną powierzchnię 69 mkw. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 5 500 zł.

Luksusowy apartament do wynajmu zapewnia przyszłym najemcom najwyższy poziom bezpieczeństwa (zewnętrzne rolety + antywłamaniowe drzwi) oraz komfortu. Dużym udogodnieniem jest duży, 2-stanowiskowy garaż. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto atrakcyjną lokalizacją. Na wyciągnięcie ręki wiele sklepów i centrów handlowych. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia jest wyposażone oraz umeblowane: 2 sypialnie + łazienka + przedpokój + pokój dzienny + kuchnia. Na koniec warto zaznaczyć, że ekskluzywny apartament do wynajmu wyróżnia się dodatkowo dużym nasłonecznieniem pokoi.

Zapraszam serdecznie na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11794)

Kontakt:
e-mail: p.galazka@wgn.pl