kameralny salon w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Wieluń

Apartament na wynajem Wieluń

Luksusowy apartament do wynajmu w Wieluniu (łódzkie). Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi najemcy mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2020 roku o czterech kondygnacjach. Luksusowy apartament do wynajęcia gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład dwóch pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, trzecim piętrze. Ekskluzywny apartament do wynajmu zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 1,5 tys. złotych miesięcznie a także wygodną powierzchnię 38 mkw.

W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł.

Luksusowy apartament do wynajmu wraz z niezwykle praktyczną komórką lokatorską, a także indywidualnym miejscem parkingowym (naziemne). Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: przedpokój + łazienka z wc + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament na wynajem dotychczas nie był wynajmowany.

Luksusowy apartament do wynajmu mieści się w nobilitującej lokalizacji, w ścisłym centrum, na terenie prestiżowego, zamkniętego i komfortowego osiedla. W pobliżu kryta pływalnia, boisko sportowe, przedszkole, szkoła, placówki handlowo-usługowe, miejsca zabaw dla dzieci. Wokół rozległe tereny zielone.

Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (096-1436)

Kontakt:
e-mail: wielun1@wgn.pl