stylowo zaaranżowany pokój dzienny w luksusowym apartamencie do wynajęcia Wieluń

Apartament na wynajem Wieluń

Luksusowy apartament na wynajem w Wieluniu (łódzkie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia to z pewnością wysoki standard, okazyjna cena 2,2 tys. złotych miesięcznie,a także komfortowa powierzchnia 58 mkw. w czterokondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do wynajmu zapewnia przyszłym najmującym życie na naprawdę wysokim poziomie. Budynek pochodzi z 2020 roku. Wszystkie trzy pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien, wygodne drugie piętro oraz konkurencyjna cena. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 4 000 zł.

Ekskluzywny apartament do wynajmu składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + aneks kuchenny + przedpokój + 2 sypialnie + łazienka z wc + 2 balkony. Do luksusowego apartamentu na wynajem przynależy komórka lokatorska oraz indywidualne miejsca parkingowe: podziemne i naziemne. Ekskluzywny apartament do wynajęcia mieści się w niezwykle poszukiwanej na rynku okolicy, która uchodzi za jedną z najbardziej prestiżowych.  Wokół rozległe tereny zielone.

Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajmu, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (096-1433)

Kontakt:
e-mail: wielun1@wgn.pl