gustownie zaaranżowany salon w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Wieluń

Apartament na wynajem Wieluń

Luksusowy apartament do wynajmu w Wieluniu (łódzkie).). Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2019 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na pierwszym piętrze z korzystną ekspozycją okien. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2,1 tys. zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w pięciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 65 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia znajduje się w znakomitej lokalizacji blisko rozwiniętej infrastruktury: przedszkola, szkół, obiektów sportowych, placówek handlowo-usługowych itp. Nie brakuje tu również rozległych terenów zielonych. Dodatkowo najemcy tego luksusowego apartamentu do wynajmu będą mogli korzystać ze znajdujących się w częściach wspólnych placów zabaw dla dzieci, sali fitness, saun (suchej i mokrej) etc. Olbrzymim atutem ekskluzywnego apartament na wynajem jest przynależne pomieszczenie piwniczne. W poczet zalet warto jeszcze dodać bogato umeblowane/wyposażone wnętrze: garderobę + pokój dzienny + pokój + aneks kuchenny + łazienkę z wc + sypialnię + hol.

Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajmu i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (096-1441)

Kontakt:
e-mail: wielun1@wgn.pl