po lewej salon, po prawej kuchnia w luksusowym apartamencie do wynajęcia Zgorzelec

Apartament na wynajem Zgorzelec

Luksusowy apartament na wynajem w Zgorzelcu (dolnośląskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia to z pewnością wysoki standard, okazyjna cena 2,3 tys.  złotych miesięcznie,a także wygodna powierzchnia 40 mkw. w trzykondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do wynajmu zapewnia przyszłym najmującym życie na naprawdę wysokim poziomie. Wszystkie dwa pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien, wygodne pierwsze piętro oraz konkurencyjna cena. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu.

Luksusowy apartament do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: przedpokój + łazienka + sypialnia + aneks kuchenny + taras + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do wynajmu gwarantuje wszystkim domownikom najwyższy stopnień bezpieczeństwa (całodobowy monitoring). Cena wynajmu luksusowego apartamentu obejmuje całkowite wyposażenie. Osoby zmotoryzowane na pewno ucieszy strzeżony parking w odległości 150 m.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia mieści się w centrum, w otoczeniu prestiżowej zabudowy, nieopodal licznych sklepów, urzędów oraz przejścia granicznego do Niemiec. Luksusowy apartament do wynajęcia wyróżnia się ponadto eleganckim, komfortowym i prestiżowym wnętrzem. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu proszę o kontakt mejlowy (zgorzelec@wgn.pl). Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem. Pomagamy w negocjacji warunków i załatwieniu formalności. Pomożemy Ci w uzyskaniu korzystnej ceny najmu, a następnie zapewnimy pełną obsługę przy podpisaniu umowy.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (098-544)

Kontakt:
e-mail: zgorzelec@wgn.pl