przestronny salon i funkcjonalny rozkład pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Bolesławiec

Apartament sprzedaż Bolesławiec

Luksusowy apartament w Bolesławcu (dolnośląskie) za 330 tysięcy złotych na sprzedaż. 3 pokoje. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 5 544 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na III piętrze 4-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego/pierwotnego oddany do użytku w 2013 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 59,52 metra kwadratowego. Ekspozycja okien na wschód – zachód. Ekskluzywny apartament do sprzedaży przygotowany do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim wysokim standardem, najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi oraz prestiżową lokalizacją w centrum miasta. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– salon
– kuchnia
– jadalnia
– 2 sypialnie
– balkon
– łazienka
– przedpokój

Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależą dwa pomieszczenia piwniczne oraz pomieszczenie strychowe. Komfort użytkowania ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży podwyższa rozprowadzone ogrzewanie podłogowe. Osoby posiadające samochód na pewno ucieszy miejsce parkingowe przy budynku. W cenie luksusowego apartamentu na sprzedaż ujęto umeblowaną i wyposażoną w markowy sprzęt AGD kuchnię. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza,, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ekskluzywnego apartamentu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.

Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego luksusowego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-11701)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl
tel. +48 75 732 6115
tel. +48 530 767 111