nowoczesny salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Bolesławiec

Apartament sprzedaż Bolesławiec

Luksusowy apartament w Bolesławcu (dolnośląskie) za 365 tysięcy złotych na sprzedaż. 3 pokoje. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 5 290 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na III piętrze 4-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 2013 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 69 metrów kwadratowych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Prestiżowa lokalizacja na terenie zamkniętego osiedla, funkcjonalny układ pomieszczeń, poszukiwany metraż oraz nowoczesny design wykończenia to najmocniejsze zalety tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Rodziny posiadające samochód na pewno zainteresuje przynależne, podziemne miejsce parkingowe w cenie 20 tys. zł.

Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: salon + balkon + aneks kuchenny + pokój + sypialnia + łazienka + przedpokój. Duże wrażenie robi zainstalowane w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży LED-owe oświetlenie. Na straży bezpieczeństwa wszystkich domowników stoją solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w niedalekiej odległości od przedszkola, szkoły, przychodni zdrowia, placu zabaw dla dzieci, sklepów etc. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza,, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ekskluzywnego apartamentu w biurze.

Zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego luksusowego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-11661)

Kontakt:
e-mail: m.wojciechowicz@wgn.pl
tel. +48 75 732 6115
tel. +48 577 777 627