urządzony w klasycznym stylu luksusowy salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Częstochowa

Apartament sprzedaż Częstochowa

Luksusowy apartament w Częstochowie (śląskie) za 259 tysięcy złotych na sprzedaż. 2 pokoje.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 4 887 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na IV piętrze 11-kondygnacyjnego wieżowca. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 1980 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 53 metry kwadratowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży przygotowany do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przynależną piwnicą. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży
– salon
– balkon
– pokój
– kuchnia
– łazienka
Luksusowy apartament na sprzedaż z wyposażeniem AGD w zabudowie. Wymienione instalacje: elektryczna i hydrauliczna. Na podłodze położone są panele i terakota. Nowoczesny design podkreślają podwieszane sufity oraz oświetlenie LED-owe. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży obejmuje umeblowanie.

Kolejną zaletą luksusowego apartamentu na sprzedaż jest jego atrakcyjna lokalizacja w doskonałym dojazdem do centrum. W sąsiedztwie mieszczą się znane centra handlowe, sklepy, przedszkole, szkoła etc. Okolica znakomicie skomunikowana. Zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. (188-7607)

Kontakt:
e-mail: m.dunal@wgn.pl
Tel. +48 883 377 573