prestiżowe i komfortowe wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Gdynia

Apartament sprzedaż Gdynia

Luksusowy apartament w Gdyni (pomorskie) za 1,3 mln złotych na sprzedaż. 5 pokoi. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 9 091 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na II piętrze 3-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 1956 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 143 metry kwadratowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży przygotowany do zamieszkania.

Prestiżowej lokalizacja kilkaset metrów do Bulwaru Nadmorskiego, w otoczeniu najlepszych placówek edukacyjnych, przedszkola, sklepów, służba zdrowia, etc. to pierwsza z długiej listy atutów tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Wokół dużo zieleni, cisza i spokój. Osoby zmotoryzowane zainteresuje z pewnością miejsce parkingowe tylko dla mieszkańców.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na PIERWSZYM POZIOMIE znajdują się:
– salon
– balkon
– aneks kuchenny
– jadalnia
– łazienka
– przedpokój
na DRUGIM POZIOMIE znajdują się:
– 3 sypialnie
– gabinet
– łazienka
– korytarz
– biblioteka
– strych.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży są po kapitalnym remoncie kilka lat temu, kiedy to wymieniono np. wszystkie instalacje, na podłogach położono parkiet i deski, a w łazienkach oraz przedpokoju kafle. Dużym komfortem jest na pewno także podgrzewana podłoga.

Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż zaaranżowana z wyczuciem dobrego smaku przez artystę-architekta wnętrz. Meble kuchenne na wymiar, liczne zabudowy, oświetlenie LED, w salonie koza w stylu retro.  Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i służy wyłącznie celom informacyjnym.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (003-627)

Kontakt:
e-mail: d.waga@wgn.pl
tel. +48 669 530 607