po lewej salon, po prawej jadalnia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Katowice

Apartament sprzedaż Katowice

Luksusowy apartament w Katowicach (śląskie) za 259 tysięcy złotych na sprzedaż. 2 pokoje. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 6 023 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na VII piętrze 11-kondygnacyjnego wieżowca. Budynek z rynku wtórnego. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 43 metrów kwadratowych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gotowy do zamieszkania przez nowych właścicieli.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– kuchnia
– salon
– sypialnia
– łazienka z wc
– przedpokój.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaż przeszły remont. Doskonała lokalizacja – luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w spokojnej okolicy, w pobliżu licznych sklepów, punktów usługowych, szkół, przedszkoli, placów zabaw, przychodni lekarskich etc. Amatorzy aktywnego wypoczynku docenią znajdujące się nieopodal tereny rekreacyjne (park). Do centrum Katowic jest zaledwie 3 km.

Pomagamy w załatwieniu kredytu hipotecznego, współpracujemy z 21 najlepszymi bankami w Polsce. Dajemy możliwość pełnej obsługi kredytowej całkowicie za darmo. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (120-14032)

Kontakt:
tel. +48 32 731 06 02