prestiżowy salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament sprzedaż Katowice (okolice)

Luksusowy apartament w okolicach Katowic (śląskie) za 295 tysięcy złotych na sprzedaż. 3 pokoje. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 3 992 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na III piętrze 5-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 1983 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 73,9 metra kwadratowego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gotowy do zamieszkania. Ekspozycja okien na wschód i zachód. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Z naszym biurem nie podpisujesz żadnej umowy. Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości kupującego.

Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja w spokojnej okolicy oraz otoczeniu zadbanej zabudowy to największe zalety oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się nieopodal wielu sklepów, marketów, punktów usługowo-handlowych etc. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany głównie do najbardziej wymagających klientów, a w szczególności pracujących małżeństw z uczącymi się dziećmi. Pomagamy w negocjacji warunków zakupu luksusowego apartamentu.

Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą:
– salon
– 2 pokoje
– balkon
– garderoba
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka
– wc.

Skupujemy ekskluzywne apartamenty za gotówkę. W cenie luksusowego apartamentu na sprzedaż pozostaje: zabudowa kuchenna, wyposażenie i zabudowane szafy. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne. Osoby zmotoryzowane docenią liczne miejsca parkingowe. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont luksusowego apartamentu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2215)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl
tel. +48 784 554 364

x (x)