prestiżowy salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament sprzedaż Katowice (okolice)

Luksusowy apartament w okolicach Katowic (śląskie) za 239 tysięcy złotych na sprzedaż.
3 pokoje. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 3 745 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na parterze 5-kondygnacyjnego budynku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 63,82 metra kwadratowego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży przygotowany do wprowadzenia się nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza,, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Z naszym biurem nie podpisujesz żadnej umowy. Możliwość przyjęcia w rozliczeniu nieruchomości kupującego.

Atrakcyjna lokalizacja w spokojnej okolicy, w otoczeniu prestiżowej zabudowy to kolejna z zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Nieopodal znajduje się wiele sklepów, marketów, punktów usługowo-handlowych. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Pomagamy w negocjacji warunków zakupu ekskluzywnego apartamentu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:

– salon
– taras
– 2 sypialnie
– garderoba
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka
– wc

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Jeżeli planujesz zakup ekskluzywnego apartamentu z kredytem hipotecznym, zadzwoń pod numer +48 608 076 088 albo +48 784 554 364. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu nieruchomości oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Śląsk i Zagłębie. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2149)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl
Tel. +48 784 554 364