prestiżowy salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament sprzedaż Katowice (okolice)

Luksusowy apartament w okolicach Katowic (śląskie) za 397 tysięcy złotych na sprzedaż. 4 pokoje.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 5 527 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na I piętrze 6-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 2016 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 71,83 metra kwadratowego. Ekspozycja okien na południowy wschód. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w bardzo nowoczesnym designie przygotowany do zamieszkania. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, znakomita lokalizacja a także najwyższy standard wykończenia (wysokogatunkowe gresy polerowane, gładzie, ogrzewanie podłogowe, nowoczesne oświetlenie z wieloma punktami, wysokiej klasy drzwi) to najmocniejsze atuty luksusowego apartamentu na sprzedaż. Wszystkie pokoje i pomieszczenia są niezwykle słoneczne, jasne i widne. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + taras + kuchnia + 2 sypialnie + łazienka z wc + przedpokój. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z zabudową kuchni oraz sprzętami AGD i szafami w zabudowie.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się swoją znakomitą lokalizacją, w spokojnej okolicy, nieopodal licznych sklepów, szkół, przedszkoli, placów zabaw dla dzieci, a jednocześnie w kameralnym zakątku, dając mieszkańcom możliwość ucieczki od zgiełku miasta. Osoby zmotoryzowane z pewnością ucieszy przynależne miejsce parkingowe bezpośrednio przed budynkiem oraz komórka lokatorska. Serdecznie zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Zapewniamy obsługę notarialną i pomagamy w uzyskaniu kredytu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (116-2476)

Kontakt:
Tel. +48 32 745 21 51
Tel. +48 503 024 999