nowoczesne wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Kraków

Apartament sprzedaż Kraków

Luksusowy apartament w Krakowie (małopolskie) za 459 tysięcy złotych na sprzedaż. 3 pokoje.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 7 062 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na I piętrze 3-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 65 metrów kwadratowych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży przygotowany od razu do zamieszkania. Atrakcyjna cena. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza,, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wyróżnia się rzadko spotykanym komfortem, wysokim standardem, wykończeniami w z najlepszego gatunku materiałów oraz nowoczesnym designem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: salonu + aneks kuchenny + 2 sypialnie + łazienka + przedpokój/przedsionek + balkon. Osoby zmotoryzowane z pewnością ucieszy opcja zakupu miejsca postojowego za 30 000 zł.

Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu znanej galerii handlowej, w cichej i spokojnej enklawie apartamentów, na terenie zamkniętego osiedla to kolejna z zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. WGN Nieruchomości współpracuje z doradcami finansowymi pomagającymi w uzyskaniu kredytu. Posiadamy oferty mieszkań/apartamentów/domów także z rynku pierwotnego w prawie każdej inwestycji deweloperskiej w Krakowie, w tym wypadku nie pobieramy prowizji od kupującego – 0%. Serdecznie zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Nr licencji – 24380.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (002-203)

Kontakt:
e-mail: a.stepaniak@wgn.pl
Tel. +48 531 462 199