po lewej nowoczesna kuchnia, po prawej fragment sypialni w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Kraków

Apartament sprzedaż Kraków

Luksusowy apartament w Krakowie (małopolskie) za 239 tysięcy złotych na sprzedaż. 1 pokój. Studio. Kawalerka.Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 7 242 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na III piętrze 3-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 2005 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 33 metry kwadratowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży przygotowany do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: salon/sypialnia + aneks kuchenny + łazienka z wc + przedpokój. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży są jasne, z dużymi, połaciowymi oknami, wysoko usytuowanymi skosami etc. Najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały gwarantują bardzo wygodny poziom życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż ma status pracowni, z odrębną księgą wieczystą, bez obciążeń. Duża zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest znakomita lokalizacja na terenie osiedla z pełną infrastrukturą przemysłowo-handlową i znakomitym połączeniem z całym miastem. Polecam i zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1477)

Kontakt:
e-mail: j.moskal@wgn.pl
tel. +48 530 492 969