komfortowy salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Kraków

Apartament sprzedaż Kraków

Luksusowy apartament w Krakowie (małopolskie) za 564 tysięcy złotych na sprzedaż. 2 pokoje. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 12 000 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na I piętrze 8-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 2018 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 47 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien na wschód i zachód. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gotowy do zamieszkania. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza,, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji. Wnętrza luksusowego apartamentu na sprzedaż zaprojektowane w stylu modern glamour, jasne i przestronne.

Funkcjonalny układ pomieszczeń: salon + kuchnia + sypialnia + łazienka + przedpokój + 2 balkony. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy opcja zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym za 35 tys. zł. Znakomita lokalizacja – ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się na terenie nowoczesnego osiedla z wewnętrznymi strefami wypoczynkowymi, strefami handlowo-usługowymi oraz placami zabaw dla dzieci. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest całodobowy monitoring. Ekskluzywny apartament na sprzedaż z kompletnym wyposażeniem. Pomagamy w pozyskaniu kredytu na zakup luksusowego apartamentu. Serdecznie zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1539)

Kontakt:
e-mail: d.kulak@wgn.pl
tel. +48 570 927 907