zaprojektowane w nowoczesnym designie wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Kraków

Apartament sprzedaż Kraków

Luksusowy apartament w Krakowie (małopolskie) za 699 tysięcy złotych na sprzedaż. 2 pokoje. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 12 372 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na parterze 6-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 56,5 metra kwadratowego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży przygotowany od razu do zamieszkania. Wystawa okien południowo-wschodnia.

Prestiżowa lokalizacja na Starym Mieście, wyjątkowe wnętrze wykończone w najwyższym standardzie przy użyciu najlepszej jakości materiałów to najmocniejsze atuty tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się na terenie strzeżonego osiedla ,w cichej i dalekiej od zgiełku okolicy, nieopodal znanej galerii handlowej oraz Rynku. Budynek łączą nowoczesną architekturę, wysokie standardy budowy oraz atrakcyjną lokalizację.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: salon + sypialnia + kuchnia + przedpokój + balkon. Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest niezwykle słoneczne, widne, jasne i przestronne. Warto w tym miejscu wspomnieć, że luksusowy apartament na sprzedaż został zaprojektowany przez architekta. W cenie ujęto już kompletne wyposażenie. Rodziny posiadające samochód z pewnością ucieszy przynależne miejsce postojowe w garażu podziemnym (dodatkowo płatne 50 tys. zł). Pomagamy w pozyskaniu kredytu na zrealizowanie inwestycji. Serdecznie zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1553)

Kontakt:
e-mail: d.kulak@wgn.pl
tel. +48 +48 570 927 907