eleganckie wnętrze salonu w luksusowym apartamencie do sprzedaży Kraków

Apartament sprzedaż Kraków

Luksusowy apartament w Krakowie (małopolskie) za 617 tysięcy złotych na sprzedaż. 3 pokoje. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 10 158 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na II piętrze 5-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku pierwotnego oddany do użytku w 2018 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 60,74 metra kwadratowego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży przygotowany do wprowadzenia się nowych właścicieli. Nowi właściciele nie muszą płacić podatku PCC.

Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w nowoczesnym i komfortowym budynku, na terenie zamkniętego, 24h/dobę osiedla, w cichej i dalekiej od zgiełku okolicy. Lokalizacja gwarantuje znakomitą komunikację z innymi dzielnicami miasta, bliskość obwodnicy Krakowa oraz rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej. Budynek łączy nowoczesną architekturę, wysokie standardy budowy oraz atrakcyjną lokalizację. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: salon + aneks kuchenny + sypialnia + pokój + łazienka + przedpokój + balkon.

Na osobną uwagę zasługuje przepiękny, imponujący widok z balkonu na tereny zielne. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest słoneczne, jasne, przestronne i posiada bardzo funkcjonalny układ. Pomieszczenia i pokoje zostały zaprojektowane przez znanego architekta z dbałością o szczegóły i wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z kompletnym wyposażeniem. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy komórka lokatorska. Luksusowy apartament na sprzedaż doskonale nadaje się również jako bezpieczna inwestycja kapitału pod późniejszy, dochodowy wynajem. Pomagamy w pozyskaniu kredytu na zakup ekskluzywnego apartamentu. Serdecznie zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1595)

Kontakt:
e-mail: d.kulak@wgn.pl
tel. +48 570 927 907