komfortowe wnętrze salonu w luksusowym apartamencie do sprzedaży Kraków

Apartament sprzedaż Kraków

Luksusowy apartament w Krakowie (małopolskie) za 478 tysięcy złotych na sprzedaż. Trzy pokoje. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 7 836 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na trzecim piętrze pięciokondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 61 metrów kwadratowych. Wystawa okien na południe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli bez potrzeby ponoszenia z ich strony najmniejszych wydatków.

Dla rodzin posiadających więcej niż jeden samochód przewidziano nie tylko miejsce na parkingu strzeżonym, ale również możliwość swobodnego parkowania w pobliżu budynku. Warto nadmienić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży wydawany jest z całkowitym, dobrej jakości wyposażeniem oraz umeblowaniem. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: balkon  + salon + przedpokój + aneks kuchenny + łazienka z wc + jadalnia + 2 sypialnie. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy piwnica. Polecam i zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1597)

Kontakt:
e-mail: j.moskal@wgn.pl
tel. +48 530 492 969