ekskluzywny salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży Legnica (okolice)

Apartament sprzedaż Legnica (okolice)

Luksusowy apartament w okolicach Legnicy (dolnośląskie) za 295 tysięcy złotych na sprzedaż. 3 pokoje. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 3 782 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na I piętrze 2-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku pierwotnego oddany do użytku w 2019 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 78 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien na zachód. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w standardzie deweloperskim. Przyszły właściciel zwolniony jest z konieczności zapłaty 2% podatku PCC.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na PIERWSZYM POZIOMIE znajdują się:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 pokoje
– łazienka
– hol
– wiatrołap
na DRUGIM POZIOMIE:
– powierzchnia 20 m2 do własnej aranżacji.
UŻYTKOWE PODDASZE:
– powierzchnia 18 m2
– 2 balkony

Ekskluzywny apartament do sprzedaży bezczynszowy. Rodziny posiadające samochód na pewno uciszy ujęta w cenie opłata za miejsce postojowe. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców i ich dobytku są antywłamaniowe drzwi wejściowe.

Gwarantujemy: skuteczne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji, przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą luksusowego apartamentu, obsługę formalno-prawną transakcji. Dodatkowo pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnego apartamentu oraz przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-2737)

Kontakt:
tel. +48 724 359 327
e-mail: e.konopska@wgn.pl