przestronne wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Piła (okolice)

Apartament sprzedaż Piła (okolice)

Luksusowy apartament w okolicach Piły (wielkopolskie) za 200 tysięcy złotych na sprzedaż. 2 pokoje.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 4 444 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na III piętrze 6-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 45 metrów kwadratowych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: salon + sypialnia + kuchnia + łazienka + przedpokój. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż niezwykle estetycznie wykończone, ładne, słoneczne i zadbane. Wysoki standard wykończenia. Tylko najlepszego gatunku użyte materiały wykończeniowe.

Mocnym atutem jest lokalizacja – luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w znakomitej lokalizacji. Kolejną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży są jego niskie koszty utrzymania. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży podlega negocjacji. Zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu na sprzedaż. W razie wszelkich pytań – zadzwoń lub napisz wiadomość +48 512 020 552, pila@wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (204-104)

Kontakt:
Tel. +48 507 542 999