nowoczesny salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży Szczecin

Apartament sprzedaż Szczecin

Luksusowy apartament w Szczecinie (zachodniopomorskie) za 285 000 złotych na sprzedaż. Trzy pokoje.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 6 747 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na trzecim piętrze pięciokondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 1980 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 42,24 metra kwadratowego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Najmocniejsze atuty oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu to: znakomita, konkurencyjna cena, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości materiały wykończeniowe. Rodziny z samochodami ucieszy z pewnością duży, ogólnodostępny parking pod budynkiem.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + wc + 2 sypialnie + łazienka + kuchnia + jadalnia. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży niezwykle zadbane, urządzone oraz kompletnie wyposażone. Przy zakupie luksusowego apartamentu zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. (105-10452)

Kontakt:
e-mail: k.zgorzelski@wgn.pl
Tel. +48 91 307 02 70
Tel. +48 534 630 410