funkcjonalnie zaaranżowany salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży Szczecin

Apartament sprzedaż Szczecin

Luksusowy apartament w Szczecinie (zachodniopomorskie) za 417 tysięcy złotych na sprzedaż. 6 pokoi.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 4 533 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na IV piętrze 5-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 1936 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 92 metry kwadratowe. Ekspozycja okien na południowy zachód. Ekskluzywny apartament do sprzedaży przygotowany do zamieszkania przez nowych właścicieli.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji (niedaleko znane park). Luksusowy apartament do sprzedaży doskonały dla rodzin z dziećmi. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą:
POZIOM 1:
– salon
– pokój
– kuchnia
– jadalnia
– spiżarnia
– gabinet
– przedpokój
– garderoba
– łazienka
POZIOM 2:
– 4 sypialnie.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży ogrzewany gazowo. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Każdy zainteresowany zakupem ekskluzywnego apartamentu za pośrednictwem naszego biura ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Dzięki współpracy z ok. 20 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu optymalnego bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont ekskluzywnego apartamentu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (170-1716)

Kontakt:
e-mail: karolina.michalczuk@wgn.pl
Tel. +48 91 307 64 41
Tel. +48 570 510 830