futurystyczny salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Szczecin

Apartament sprzedaż Szczecin

Luksusowy apartament w Szczecinie (zachodniopomorskie) za 225 tysięcy złotych na sprzedaż. 2 pokoje.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 7 073 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na drugim piętrze trzykondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku pierwotnego oddany do użytku w 2019 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 31,81 metra kwadratowego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w standardzie deweloperskim z opcją wykończenia „pod klucz” zgodnie z życzeniem przyszłego właściciela. Warto w tym miejscu dodać, że nowi właściciele nie muszą płacić 2% podatku PCC.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– przedpokój
– salon
– aneks kuchenny
– antresola
– łazienka.

Długą listę zalet oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu zamyka doskonała lokalizacja na terenie poszukiwanego na rynku osiedla, blisko szkoły, przedszkola, licznych sklepów itp. Ekskluzywny apartament do sprzedaży jest efektem adaptacji poddasza. Wewnątrz położono nowe instalacje wodno-kanalizacyjne, elektryczne oraz instalację gazową.

Zapraszamy na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Przy zakupie tego luksusowego apartamentu zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. (105-10595)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl
Tel. +48 91 307 02 70
Tel. +48 606 641 999