zaprojektowane w eleganckim stylu wnętrze salonu w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Ustroń

Apartament sprzedaż Ustroń

Luksusowy apartament w Ustroniu (śląskie) za 1,29 mln złotych na sprzedaż. 4 pokoje. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 12 524 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na II piętrze 5-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 103 metry kwadratowe. Ekspozycja okien na południe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gotowy od razu do zamieszkania.

Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z kompletnym wyposażeniem oraz umeblowaniem w cenie. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży niezwykle przestronne, komfortowe i prestiżowe. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód z pewnością ucieszą aż dwa miejsca parkingowe.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– 2 przedpokoje
– salon
– kuchnia
– salon
– 2 tarasy
– 2 sypialnie
– 3 łazienki
– gabinet

Mocnym atutem oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest zapierający dech w piersiach widok na góry oraz zielony zagajnik oraz lokalizacja na terenie zamkniętego osiedla. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy wspólna z sąsiadami rowerownia i pomieszczenie gospodarcze.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaprojektowane w nowoczesnym designie. Serdecznie zapraszamy na prezentację luksusowego apartamentu na sprzedaż. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup ekskluzywnego apartamentu. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-25750)

Kontakt:
tel. +48 691 951 931