po lewej nowoczesna kuchnia, po prawej fragment salonu w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Bolesławiec

Apartament wynajem Bolesławiec

Luksusowy apartament w Bolesławcu (dolnośląskie) za 1,8 tysiąca złotych miesięcznie do wynajęcia. 2 pokoje.Ekskluzywny apartament do wynajmu usytuowany jest na bezpiecznym parterze 4-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego. Powierzchnia luksusowego apartamentu na wynajem to 54 metry kwadratowe. Ekspozycja okien na wschód. Ekskluzywny apartament do wynajęcia gotowy do zamieszkania.

Luksusowy apartament do wynajmu dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Warto w tym miejscu podkreślić prestiżową lokalizację ekskluzywnego apartamentu do wynajmu w samym centrum miasta. Wszystkie pokoje i pomieszczenia luksusowego apartamentu na wynajem są przytulne, wyremontowane i wyposażone.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon
– kuchnia
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój.

Luksusowy apartament do wynajęcia poszczycić się może naprawdę wysokim standardem: nowe okna PCV, kamienne parapety, rolety wewnętrzne i zewnętrzne, wysokiej jakości panele na podłogach oraz glazura, tynki gipsowe na ścianach, nowe meble, szafy w zabudowie, kuchnia w pełni urządzona w nowy sprzęt AGD, etc. Do ekskluzywnego apartamentu na wynajem przynależy pomieszczenia piwniczne. Obok znajduje się identyczny luksusowy apartament z takim samym wyposażeniem. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1 800 zł. Ekskluzywny apartament na wynajem wraz z przynależnym miejscem parkingowym przy budynku. Wysoki komfort podnosi również rozprowadzone ogrzewanie podłogowe.

Luksusowy apartament do wynajęcia znajduje się w pobliżu Starówki, restauracji, szkół, sklepów, kościołów, basenów, parków, placów zabaw, galerii handlowych etc. Zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do wynajmu. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-11607)

Kontakt:
e-mail: t.mlak@wgn.pl
tel. +48 75 732 61 15
tel. +48 796 090 914