widok z salonu na aneks kuchenny w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Częstochowa

Apartament wynajem Częstochowa

Luksusowy apartament w Częstochowie (śląskie) za 3,5 tysiąca złotych miesięcznie do wynajęcia. 3 pokoje. Ekskluzywny apartament do wynajmu usytuowany jest na I piętrze 1-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 2000 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na wynajem to 70 metrów kwadratowych. Ekskluzywny apartament do wynajęcia przygotowany do wprowadzenia się nowych najmujących.

Luksusowy apartament na wynajem kompletnie wyposażony na bardzo wysokim poziomie i przy wykorzystaniu jedynie materiałów najlepszego sortu. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu tworzą:
– salon
– aneks kuchenny
– łazienka
– 2 pokoje
– przedpokój
– balkon.

Atrakcyjna lokalizacja – ekskluzywny apartament do wynajęcia mieści się na terenie ogrodzonego, monitorowanego osiedla z placem zabaw dla dzieci. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód na pewno ucieszą aż dwa miejsca postojowe (jedno w garażu podziemnym, drugie na zewnątrz budynku – możliwe do wynajmu za dodatkową opłatą). W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1-miesięcznego czynszu. Posiadamy w ofercie wiele ekskluzywnych apartamentów do wynajmu i wynajmu w Częstochowie. Sprawdź na stronie internetowej www.wgn.pl. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7720)

Kontakt:
e-mail: s.badora@wgn.pl
tel. +48 883377592