komfortowe i przestronne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia Kraków

Apartament wynajem Kraków

Luksusowy apartament w Krakowie (małopolskie) za 2,6 tysiąca złotych miesięcznie do wynajęcia. 3 pokoje.Ekskluzywny apartament do wynajmu usytuowany jest na III piętrze 5-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego/pierwotnego oddany do użytku w 2010 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na wynajem to 65 metrów kwadratowych. Ekskluzywny apartament do wynajęcia gotowy do wprowadzenia się nowych najmujących. Zapewniamy wysoka jakość, rzetelność i bezpieczeństwo transakcji.

Atrakcyjna lokalizacja w nowoczesnej dzielnicy ze znakomicie rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową oraz komunikacyjną to pierwsza z zalet tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. Ekskluzywny apartament na wynajem składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM 1: salon + aneks kuchenny + przedpokój + łazienka + balkon
POZIOM 2: 2 sypialnie + łazienka.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu są kompletnie umeblowane i wyposażone. Rodziny posiadające samochód z pewnością zainteresuje opcja wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym (miejsce postojowe zabudowane). Serdecznie zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1381)

Kontakt:
e-mail: p.duda@wgn.pl
tel. +48 530 712 311