nowoczesny salon w luksusowym apartamencie do wynajęcia Kraków

Apartament wynajem Kraków

Luksusowy apartament w Krakowie (małopolskie) za 2,9 tysiąca złotych miesięcznie do wynajęcia. 2 pokoje.Ekskluzywny apartament do wynajmu usytuowany jest na II piętrze 8-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 2010 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na wynajem to 64 metry kwadratowe. Ekspozycja okien na zachód. Ekskluzywny apartament do wynajęcia przygotowany do wprowadzenia się nowych najemców.

Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja w jednej z najatrakcyjniejszych części Krakowa to największe zalety oferowanego do wynajmu ekskluzywnego apartamentu. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu niezwykle komfortowe, zadbane, eleganckie i klimatyzowane:
– część salonowa
– część kuchenna
– sypialnia
– garderoba
– łazienka
– taras.

Prestiżowa lokalizacja na terenie elitarnej, zamkniętej inwestycji z całodobową ochroną, monitoringiem i bramami otwieranymi na pilota to kolejna z zalet tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. Na Wawel jest zaledwie 1,5 km, Do Rynku 2 km, a do historycznej dzielnicy żydowskiej Kazimierz – 500 metrów. Osoby zmotoryzowane na pewni ucieszy podziemny parking oraz dodatkowe nieoznaczone miejsca parkingowe do wspólnego użytku na terenie osiedla. Rodziny posiadające dzieci zainteresuje natomiast plac zabaw, zielony, rekreacyjny skwer z ławkami, przepięknie zagospodarowany ogród z fontanną, a także liczne, kręte alejkami spacerowe wśród zieleni.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu są niezwykle słoneczne, widne, jasne, odnowione, przestronne i umeblowane. Serdecznie zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu do wynajęcia. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1219)

Kontakt:
e-mail: k.jaremko@wgn.pl
tel. +48 530 954 242