prestiżowe i eleganckie wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia Kraków

Apartament wynajem Kraków

Luksusowy apartament w Krakowie (małopolskie) za 2,3 tysiąca złotych miesięcznie do wynajęcia. 3 pokoje. Ekskluzywny apartament do wynajmu usytuowany jest na IV piętrze 8-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 2010 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na wynajem to 66 metrów kwadratowych. Ekskluzywny apartament do wynajęcia gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Nowoczesny design, najwyższy standard oraz najlepszej jakości materiały wykończeniowe to najmocniejsze atuty tego luksusowego apartamentu na wynajem. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia: salon + kuchnia + 2 sypialnie + łazienka + przedpokój + balkon typu loggia.

Mocnym punktem luksusowego apartamentu na wynajem jest przepiękny i zapierający dech w piersiach widok na Las Borkowski. Osoby zmotoryzowane docenią przynależne miejsce postojowe w garażu podziemnym (150 zł/m-c). Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie są kompletnie świeżo po remoncie, umeblowane i wyposażone.

Atrakcyjna lokalizacja w otoczeniu kompletnej infrastruktury handlowo-usługowej, wielu sklepów, przychodni zdrowia, szkoły, przedszkola, aptek, poczty, znanego centrum handlowego, kina, klubów fitness, bibliotek etc. to kolejna z zalet tego luksusowego apartamentu na wynajem Cisza i spokój. Serdecznie zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1577)

Kontakt:
e-mail: d.kulak@wgn.pl
tel. +48 570 927 907