fragment komfortowego wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu Kraków

Apartament wynajem Kraków

Ekskluzywny apartament w Krakowie (małopolskie) za 1,4 tysiąca złotych miesięcznie na wynajem.
2 pokoje. Luksusowy apartament do wynajęcia mieści się na parterze 2-kondygnacyjnego budynku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu na wynajem wynosi 34 metry kwadratowe. Luksusowy apartament do wynajmu przygotowany od razu do wprowadzenia się nowych najmujących.

Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu słynnej i lubianej przez mieszkańców galerii handlowej to pierwsza z zalet oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu. To wyjątkowo cicha i spokojna okolica z szybkim dostępem do centrum. Nieopodal inne sklepy, pizzerie, restauracje.

Luksusowy apartament do wynajęcia ogrzewany gazowo. Okna plastikowe. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców są solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe. Osoby posiadające samochód bądź więcej pojazdów z pewnością ucieszy parking przed budynkiem.

Wnętrze oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu tworzą: salon + aneks kuchenny + sypialnia + łazienka + przedpokój. Służymy kompleksową obsługą klienta, dopasowujemy nieruchomości do Państwa potrzeb. WGN Nieruchomości współpracuje z doradcami finansowymi pomagającymi w uzyskaniu kredytu. Posiadamy oferty mieszkań/apartamentów/domów także z rynku pierwotnego w prawie każdej inwestycji deweloperskiej w Krakowie, w tym przypadku nie pobieramy prowizji od kupującego – 0%. Serdecznie zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (002-174)

Kontakt:
e-mail: p.klimek@wgn.pl
Tel. +48 535 736 406