komfortowy salon w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Kraków

Apartament wynajem Kraków

Luksusowy apartament w Krakowie (małopolskie) za 1,8 tysiąca złotych miesięcznie do wynajęcia. 2 pokoje.
Ekskluzywny apartament do wynajmu usytuowany jest na III piętrze 4-kondygnacyjnego budynku. Budynek oddany do użytku w 2017 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na wynajem to 48 metrów kwadratowych. Ekskluzywny apartament do wynajęcia przygotowany do wprowadzenia się nowych najemców.

Luksusowy apartament do wynajmu o niezwykle nowoczesnym wnętrzu, wysokim standardzie oraz najlepszej klasie materiałów wykończeniowych. Mocnym atutem oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu jest jego prestiżowa lokalizacja na terenie elitarnej inwestycji ze znakomicie rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową. W sąsiedztwie dyskonty znanych sieci, sklepy, szkoły, przedszkola etc. Osiedle zamknięte i monitorowane.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu prezentuje się następująco: salon + aneks kuchenny + sypialnia + balkon + łazienka + przedpokój. Z balkonu oraz okien rozpościera się imponujący widok na okolicę. Do luksusowego apartamentu na wynajem przynależy miejsce parkingowe w podziemnym garażu (100 zł/m-c). Na straży bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców stoją solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe oraz domofon. Zapewniamy wysoką jakość obsługi, rzetelność i bezpieczeństwo transakcji. Serdecznie zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1335)

Kontakt:
e-mail: b.wnek@wgn.pl
Tel. +48 574 577 377